Wyświetlanie 18181–18210 z 18651 wyników
PATERA, Schierholz, Plaue, XIX/XX w.
690.00 złIKONA – ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, kon. XIX w.
2,128.00 złIKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, 2. poł. XIX w.
1,955.00 złIKONA – SCENY Z ŻYWOTU PROROKA ELIASZA,Rosja, 4. ćw. XIX w.
1,725.00 złIKONA – MATKA BOSKA ŹRÓDŁO ŻYCIA, Rosja, 2. poł. XIX w.
1,725.00 złPARA USKRZYDLONYCH GŁÓWEK ANIELSKICH, Europa (Rosja?), XVIII w.
6,670.00 złPATERA W STYLU LUDWIKA XVI, Fraget, Warszawa, 1860-96
575.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
862.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
Mosiądz platerowany, brąz;wys. podstawki 24 cm; dł. noża 16 cm
Znakowane: w trójkącie napis B.Buch | w | Warszawie | Galw.
WAZON, Francja lub Belgia, 1889
1,553.00 złNEOROKOKOWY PUCHAR JUBILEUSZOWY BRACTWA STRZELECKIEGO, Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1898
5,290.00 złHELENE PETRASCHECK-LANGE
2,300.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
575.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
575.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
DZWONNICA KOŚCIÓŁA SS. BERNARDYNEK W ŁOWICZU, 1972
ALEXANDER TOLSTOY (Aleksander Tołstoj)
3,450.00 złALEXANDER TOLSTOY (Aleksander Tołstoj)
DZIEWCZYNA W STROJU LUDOWYM
WILHELM GDANIETZ
1,840.00 złKOSZYK Z PARĄ GOŁĄBKÓW, odlewnia Franza Xaviera Bergmana, Wiedeń, po 1900
920.00 złKOSZYK Z PARĄ GOŁĄBKÓW, odlewnia Franza Xaviera Bergmana, Wiedeń, po 1900
MAX SCHUMACHER, Niemcy, XIX/XX w.
1,150.00 złCache-pot
541.00 złCache-pot
Grimwades Ltd, Stoke-on-Trent, Wielka Brytania, pocz. XX w.
ZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne
690.00 złPAPIEROŚNICA, Krupski i Matulewicz, Warszawa, l. 30-te XX w.
460.00 złPAPIEROŚNICA, Krupski i Matulewicz, Warszawa, l. 30-te XX w.
Talerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złJÓZEf GRACZYŃSKI
748.00 złJAN GOLUS
10,925.00 zł154. ZDZISŁAW BEKSIŃSKI
5,300.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
1,035.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
1,380.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
2,300.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
MRĄGOWO – NAD JEZIOREM
WŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI
3,450.00 złZapytanie o produkt