2,300.00 zł
MRĄGOWO – NAD JEZIOREM
Olej, płótno; 50 x 69,5 cm
Sygnowany p.d.: T. Sprusiak
Na odwrociu napis: Mrągowo – nad jeziorem
Tadeusz Sprusiak – malarz. Od 1950 członek ZPAP, związany z łódzkim środowiskiem artystycznym. Malował motywy architektoniczne, pejzaże, mar-twe natury. Jego obrazy znajdują się w Muzeum Narodowym w Warszawie, w Muzeum Okręgowym w Sieradzu oraz w Muzeum Sztuki w Łodzi.