Aukcja 232 - 25 maja 2024

KATALOG KAFELEK 232-01

Kalendarium aukcji w 2024 roku.

Rekordy Aukcyjne

PORTRET NENY STACHURSKIEJ, 1930
Stanisław Ignacy WITKIEWICZ (WITKACY)

CENA WYWOŁAWCZA: 95 000ZŁ
CENA KOŃCOWA: 135000

PORTRET ARTURA MARII SWINARSKIEGO, 1922
WITKACY - WITKIEWICZ STANISŁAW
Na odwrocie dwukrotnie pieczęć z faksymilem: Stwierdzam autentyczność tego obrazu Jerzy Kossak

CENA WYWOŁAWCZA: 22 000ZŁ
CENA KOŃCOWA: 75 000

PORTRET KOBIETY
JÓZEF MEHOFFER

CENA WYWOŁAWCZA: 6 500ZŁ
CENA KOŃCOWA: 17 000

JÓZEF PIŁSUDSKI, 1919
Sygnowany p.g.; SSzukalski / 1919 Tusz, gwasz, akwarela, tektura; 41 x 34,5 cm
Stan zachowania: ułamane dwa rogi

CENA WYWOŁAWCZA: 1 100ZŁ
CENA KOŃCOWA: 20 000

OŚNIEŻONE ŚWIERKI NA TLE GIEWONTU, 1904
FAŁAT JULIAN

CENA WYWOŁAWCZA: 25 000ZŁ
CENA KOŃCOWA: 32 000

SEN PRZY KOMINKU, 1906
Camille CLAUDEL

CENA WYWOŁAWCZA: 115 000ZŁ wylic.
CENA KOŃCOWA: 225 000

Poprzedni
Następny

Cena katalogu: 50zł

Cena katalogu: 50zł

Cena rocznej prenumeraty: 400zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszym katalogiem, prosimy o informację drogą mailową: aukcje@ostoya.pl lub telefonicznie: (22) 839 24 06.