Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Rzeźba współczesna

Rzeźba współczesna wymyka się tradycyjnym kategoriom oceny dzieł sztuki. Nie sposób wymienić wszystkich jej cech. Podobnie jak rysunek współczesny sama dla siebie wyznacza standardy piękna, estetyki, artystycznego kunsztu. Jest oryginalna i niepowtarzalna… Często odzwierciedla rzeźbiony przedmiot lub scenę w sposób uproszczony… Bywa karykaturą… Alegorią… Zaskakuje wykorzystaniem nietypowych materiałów… Tworząc rzeźby współczesne, artyści krajowi i zagraniczni zaskakują, gorszą, zachęcają do refleksji. Ich dzieła nie są jedynie dziełami sztuki prezentowanymi w muzeach czy galeriach sztuki. To coraz częściej designerskie elementy wystroju wnętrz bądź ogrodu, a nierzadko swoista manifestacja, której zadaniem jest zainicjowanie społecznego dialogu w kwestiach dla nas wszystkich niezwykle istotnych

Rzeźby współczesne w ofercie Domu Aukcyjnego Ostoya

Sztuka współczesna to nasza pasja, a zarazem jedno z największych wyzwań Domu Aukcyjnego Ostoya. W trosce o aktualność naszej oferty śledzimy światowe trendy i wyszukujemy prace znanych i cenionych artystów – nazwiska krajowe i zagraniczne. To pozwala nam budować atrakcyjną i bardzo zróżnicowaną kolekcję rzeźby współczesnej, w ramach której znajdziecie Państwo rzeźby dekoracyjne i użytkowe wykonane przy pomocy różnych technik rzeźbiarskich.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Rzeźby współczesne możecie Państwo zobaczyć osobiście w naszej Galerii w Warszawie.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 55 wyników

Ilość produktów na stronie: