Wyświetlanie 18181–18210 z 18230 wyników
Izabela Nitecka-Trojanowska
690.00 złIzabela Nitecka-Trojanowska
Łodzie na morzu
Lötsch
920.00 złŁyżka do cukru pudru
1,530.00 złŁyżka do cukru pudru
Henin&Vivier, Paryż, 1891-96
Charles I. Aanson (I’anson)
5,750.00 złCharles I. Aanson (I’anson)
Pejzaż z krowami u wodopoju i rybakiem
Anna Gramatyka-Ostrowska
1,150.00 złAnna Gramatyka-Ostrowska
Ruiny zamku, 1920
Malarz poIski, 2. poł XIX w.
460.00 złMalarz poIski, 2. poł XIX w.
Para portretów biskupów
D. Nicoli, Rzym, XVIII w.
920.00 złD. Nicoli, Rzym, XVIII w.
Uwolnienie św. Piotra z więzienia
Bartolomeo Pinelli
805.00 złBartolomeo Pinelli
Tanakwil pokazująca Serwiuszowi Tuliuszowi ciało Tarkwiniusza, swego męża, przed 1835
Czesław Rzepiński
920.00 złCzesław Rzepiński
Dziewczyna z gitarą, 1946
Jan Kazimierz Dzieliński
690.00 złJan Kazimierz Dzieliński
Ładowanie na filarze, 1939
Malarz polski, pocz, XX w.
2,300.00 złMalarz polski, pocz, XX w.
Algierski cyrulik, 1913
Nieznany Artysta
345.00 złJohann Heinrich Ramberg
Kikequetzal, 1794
Cache-pôt
6,900.00 złMiśnia, Saksonia, po 1860
2,300.00 złMordant del et sc.
345.00 złMordant del et sc.
Baron James De Rothschild
Wizytownik
1,725.00 złWizytownik
Miśnia, Saksonia, XIX/XX w.
Szczenię jamnika
2,300.00 złSzczenię jamnika
Rosenthal, wg modelu prof. Theodora Kärnera, 1936
Lampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
2,875.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
Fajans, malatury podszkliwne; wys. 27 cm
Znakowany kobaltem podszkliwnie: przekreślone S pod koroną.
Stan zachowania: naprawa ucha.
Skaczące konie
1,104.00 złSkaczące konie
Wallendorf, Turyngia, NRD
Para neorokokowych wilków kominkowych
5,750.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
1,725.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745
Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
460.00 złKubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1
Zefiryn Ćwikliński
3,450.00 złKasper Pochwalski
3,220.00 złLiras
920.00 złG. Zehner
920.00 złG. Zehner
Pejzaż z domem i fontanną w ogrodzie
Malarz polski, poł. XX w.
575.00 złMalarz polski, poł. XX w.
Pejzaż z Wisły, 1939
Józef Graczyński
1,150.00 złJózef Graczyński
Portret mężczyzny w kapeluszu
Kasper Pochwalski
7,475.00 złKasper Pochwalski
Pejzaż z kłodami i mostem, 1967