Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Galeria na Starym Mieście ul. Zajączka

W Warszawie znajdziesz wiele galerii dzieł sztuki. Jeśli jednak szukasz takiej, która poza niepowtarzalnym klimatem jest dobrym miejscem na odkrycie wyjątkowych dzieł sztuki – prowadzona przez dom aukcyjny Ostoya galeria (Zajączka 8) w Warszawie jest miejscem, które pokochasz. Nasza galeria na Starym Mieście w Warszawie jest przestrzenią, gdzie odkryjesz przede wszystkim magię malarstwa. W naszych zbiorach znajdują się dzieła cenionych artystów (m.in. Wyczółkowski, Makowski, Weiss), jak i młodych artystów, którzy w przyszłości będą stanowić elitę współczesnego malarstwa.

Profesjonalna galeria: Zajączka 8 w Warszawie

Galeria i salon aukcyjny Ostoya to miejsce, gdzie możesz nie tylko podziwiać sztukę, ale i prowadzić obrót dziełami. Zajmujemy się sprzedażą – prowadząc profesjonalne aukcje dzieł sztuki, jak i skupywaniem dzieł sztuki oraz antyków. Fachowa wycena obrazów, przejrzyste warunki współpracy… skorzystaj z pomocy ekspertów od sztuki! Więcej informacji uzyskasz, odwiedzając nas lub kontaktując się telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy – odkryj wspólnie z nami magię sztuki!

Dlaczego Galeria na Starym Mieście różni się od innych?

Galeria Zajączka jest prowadzona przez Dom Aukcyjny Ostoya. To sprawia, że w swojej ofercie posiada bogaty wybór dzieł sztuki reprezentujących różne okresy malarstwa oraz rzeźby. W odróżnieniu od innych galerii Galeria na Starym Mieście jest więc miejscem, w którym można znaleźć zarówno przykłady malarstwa nowoczesnego, jak i obrazy na płótnie cenionych mistrzów. Ta różnorodność oraz bogactwo prezentowanych dzieł sztuki przyciągają do Galerii Zajączka koneserów i kolekcjonerów nie tylko z kraju, ale również ze świata. Każdy, kto chodź raz przekroczył próg lokalu przy ul. Zajączka 8 w Warszawie powraca tu, jeśli nie po to, żeby kupić lub sprzedać dzieło sztuki, to po to, żeby choć przez chwilę poobcować z pracami mistrzów.