KOSZYK Z PARĄ GOŁĄBKÓW, odlewnia Franza Xaviera Bergmana, Wiedeń, po 1900

920.00

Brąz wtórnie niklowany; wys. 23,5 cm
Sygnowany dwukrotnie: amfora z literą B | 6250
Stan zachowania: ułamany czubek skrzydła jednego z ptaków.

SKU: 361090 Kategorie: ,