Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Pudernice, papierośnice i inne drobiazgi

Papierośnica, stara pudernica i inne drobiazgi

Drobiazgi wykonane ze srebra i platerowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem kolekcjonerów. To prawdziwe małe dzieła sztuki, których kunszt wykonania zachwyca mimo upływu lat. W tej kategorii wyrobów srebrnych i posrebrzanych znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości eksponatów datowanych na wiek XIX i XX. Są tu zarówno przedmioty codziennego użytku, jak papierośnica, stara pudernica czy podróżny zestaw toaletowy, jak i drobne przedmioty kultu religijnego.

W ofercie posiadamy niezwykłe eksponaty z najlepszych wytwórni oraz rzadkie wyroby uznanych złotników. To przedmioty charakteryzujące się ogromnym kunsztem wykonania, co doskonale widać na przykładzie pudełek na przybory do szycia, etui na zapałki, czy bogato zdobionych rączek i uchwytów do lasek. Każdy z tych przedmiotów niesie za sobą bogatą historię i wielką wartość, którą potwierdzili nasi specjaliści.

Srebro i platery: Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą

Kolekcjonerów drobnych przedmiotów użytkowych z XIX i XX wieku zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie tu Państwo przedmioty kolekcjonerskie, które z pewnością wzbogacą Waszą kolekcję i uczynią ją jeszcze bardziej interesującą. Posiadamy srebra i platery, jak również przedmioty wykonane z innych metali szlachetnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami eksponatów. Oferujemy wyłącznie przedmioty o potwierdzonej historii, a co za tym idzie potwierdzonej wartości. Możecie się Państwo z nimi zapoznać osobiście w naszej Galerii. Zapraszamy.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 208 wyników

Ilość produktów na stronie: