Talerz

920.00

Miśnia, 1. poł. XIX w.

Porcelana malowana, złocona; szer. 31 cm
Sygnowany: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie | zielony stempel T10 | wycisk w masie porcelanowej 23 | sygnatura ryta w masie porcelanowej T. OL. a
Stan zachowania: przetarte złocenia.

Talerz dekoracyjny, głęboki, z dekoracją reliefową oraz złoceniami, dekorowany ornamentem z motywami liści akantu, w lustrze pokryty błękitnym szkliwem.

SKU: 361095 Kategorie: ,