PAPIEROŚNICA, Krupski i Matulewicz, Warszawa, l. 30-te XX w.

460.00

Srebro pr. 3; waga: 140 g.; 9,4 x 8 cm
Puncowana: w prostokącie KiM | dwukrotnie w owalu 3, główka w chustce zwrócona w lewo, W – znak probierni warszawskiej z l. 1922 – 63

SKU: 361094 Kategorie: ,