Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Stare grafiki i rysunki, akwarele i szkice

Przez wielu grafika jest utożsamiana ze sztuką współczesną, tymczasem jej początki w samej tylko Polsce sięgają II połowy XV wieku. Na przełomie XV i XVI wieku drzeworyty po raz pierwszy zostały wykorzystane jako ilustracja książkowa.

Jednak malarstwo dawne to nie tylko stare grafiki, to także rysunki i obrazy. Rysunek od wieków stanowi popularną formę artystycznego wyrazu. Wykorzystywany był do portretowania, uwieczniania różnych wydarzeń, przedstawiania przez artystę swojej wizji świata. Na przestrzeni wieków rysunek stał się odrębną formą sztuki, sam dla siebie wyznacza standardy estetyki i kryteria wartości.

Antykwariat – Stare grafiki w naszej ofercie

Grafika to niezwykle oryginalna forma wyrazu, w ramach której artysta tworzy dzieło sztuki z możliwością jego powielenia… Ryciny wykonane przy pomocy technik grafiki artystycznej mają wartość oryginalnych dzieł sztuki i są poszukiwane przez kolekcjonerów. Jako antykwariat oferujący stare grafiki, rysunki obrazy dostarczamy Klientom przedmioty kolekcjonerskie o potwierdzonej autentyczności i wartości.

Tych z Państwa, których interesują stare grafiki, rysunki oraz obrazy wykonane w różnych technikach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Możecie to Państwo zrobić za pośrednictwem strony internetowej Domu Aukcyjnego Ostoya lub osobiście odwiedzając Salon Aukcyjny Zajączka w Warszawie. W ofercie posiadamy szeroki wybór grafik, rysunków i obrazów malarstwa dawnego znanych i cenionych artystów krajowych i zagranicznych.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 607 wyników

Ilość produktów na stronie: