Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Cukiernice

Srebra i platery: Srebrne cukiernice

Dawniej srebrne cukiernice były symbolem statusu. Nie gościły na wszystkich stołach. Z czasem stawały się rodzinnymi pamiątkami i przedmiotami kolekcjonerskimi. Dziś również możemy kupić srebrną cukiernicę. Wiele marek specjalizujących się w projektowaniu i wyrobie galanterii stołowej oferuje cukiernice, serwetniki i wiele innych przedmiotów srebrnych i plater. Ich zakup to doskonały pomysł na prezent, który z czasem z pewnością stanie się rodzinną pamiątką.

Srebrna cukiernica uznana za antyk to przedmiot o sporej wartości kolekcjonerskiej, którego trudno szukać za grosze na pchlim targu. Miejscem, w którym dostępne są antyczne cukiernice ze srebra i platery o potwierdzonej oryginalności i pochodzeniu są domy aukcyjne. Biorąc udział w aukcji srebra warto wybrać placówkę, która specjalizuje się w skupie tego typu przedmiotów. To gwarancja ich oryginalności i wartości.

Cukiernica: Antyk do Twojej kolekcji

Srebro to nasza pasja. W ofercie posiadamy srebrne cukiernice i platery o dużej wartości kolekcjonerskiej. Większość z oferowanych przedmiotów to unikaty. Oferujemy cukiernice pochodzące z najlepszych wytwórni oraz rzadkie eksponaty od uznanych złotników. Każdy z tych przedmiotów posiada unikalną historię, która podnosi jego wartość kolekcjonerską.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych przedmiotów, a następnie kontaktem ze Specjalistami Domu Aukcyjnego Ostoya. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Z oferowanymi przedmiotami możecie się Państwo zapoznać w naszej Galerii.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 108 wyników

Ilość produktów na stronie: