Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Stare meble antyczne

Stylowe antyki mają swój urok. Mimo wieku, pięknie prezentują się w każdym wnętrzu, stając się jego elegancką, urzekającą ponadczasowym pięknem ozdobą. Jeśli marzą Ci się stare meble do Twojego domu, lub dysponujesz antykami, które już nie są Ci potrzebne – skontaktuj się z nami. Nasz dom aukcyjny prowadzi skup antyków oraz sprzedaż antyków, gwarantując profesjonalną obsługę obu stronom transakcji. Meble antyczne: kupno i sprzedaż

Meble antyczne są naszą pasją

Wiele lat doświadczenia na rynku sprawia, że w naszej ofercie możesz znaleźć prawdziwe perełki – zarówno do salonu, sypialni, jak i eleganckiego gabinetu. Doskonała jakość, oryginalne wzornictwo i autentyczność potwierdzona przez ekspertów – to dlatego zaufało nam tak wielu kolekcjonerów. A jeśli sprzedajesz, możesz liczyć na bezpłatną wycenę przez profesjonalistę i zapłatę gotówką. Skontaktuj się, jeśli potrzebujesz więcej informacji bądź odwiedź naszą galerię na starym mieście w Warszawie.

Aukcje antycznych mebli

 

Pchli targ to miejsce, gdzie z pewnością można znaleźć prawdziwe perełki – stare meble, a nawet oryginalne meble antyczne. Jeśli jednak zależy Ci na meblach o potwierdzonej autentyczności i wartości skorzystaj z oferty Domu Aukcyjnego Ostoya.

Od lat zajmujemy się kupnem i sprzedażą starych mebli. W ofercie posiadamy oryginalne meble antyczne z różnych epok, których autentyczność potwierdzają profesjonalne analizy oraz stare meble o bardzo bogatych walorach estetycznych. Bogata oferta oraz profesjonalna i fachowa obsługa sprawiają, iż z usług naszego domu aukcyjnego korzystają koneserzy i kolekcjonerzy nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 69 wyników

Ilość produktów na stronie: