PARA USKRZYDLONYCH GŁÓWEK ANIELSKICH, Europa (Rosja?), XVIII w.

6,670.00

Drewno polichromowane; rozpiętość skrzydeł 30 i 32 cm
Stan zachowania: odpryski polichromii i gruntu kredowego.

SKU: 361118 Kategorie: ,