Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Medale i odznaczenia

Medale i odznaczenia

Stare medale i odznaczenia często pozostają anonimowe. Opierając się próbie czasu opowiadają wiele historii, ale rzadko wspominają osoby, które nimi odznaczono. Jeśli na medalu nie został wykonany personalizujący grawer lub odznaczenie nie zostało odnalezione wraz ze stosownymi dokumentami osoba, do której należało już na zawsze może zostać anonimowa. Część kolekcjonerów poszukujących starych medali i odznaczeń stara się ustalić ich pochodzenie. Czasami z powodzeniem, czasami bezskutecznie. Zawsze jednak z ogromną pasją i zaangażowaniem. W posobny sposób pracują nasi Eksperci.

Dom Aukcyjny Ostoya posiada wiele medali i odznaczeń. To eksponaty różniące się pochodzeniem, wartością historyczną i inwestycyjną. To eksponaty, które wzbudzają zainteresowanie kolekcjonerów z całego kraju, a nierzadko także świata. Ich oryginalność każdorazowo poddajemy weryfikacji, a jeśli tylko mamy taką możliwość medal/odznaczenie opatrujemy kontekstem historycznym.

Stare medale i odznaczenia

Kolekcjonerów, których interesują stare medale i odznaczenia – krajowe i zagraniczne – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi eksponatami. Wiele z nich to przedmioty unikalne, które trudno będzie Państwu znaleźć na innych aukcjach. Opisy towarzyszące poszczególnym medalom i odznaczeniom pozwalają na określenie ich wartości, a Państwu dostarczają informacji na temat pochodzenia poszczególnych przedmiotów. Zapraszamy do ich lektury. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Eksperci Domu Aukcyjnego Ostoya z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w odnalezieniu poszukiwanego eksponatu.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 1089 wyników