HELENE PETRASCHECK-LANGE

2,300.00

DWA BUKIETY

Olej, płótno; 62 x 52,5 cm
Sygnowany l.d.: H. Lange
Monachijska malarka martwych natur kwiatowych. Studiowała u A. Janka, Hansa Schradera i Moritza Heymanna.

SKU: 361123 Kategorie: ,