Cache-pot

541.00

Grimwades Ltd, Stoke-on-Trent, Wielka Brytania, pocz. XX w.

Fajans szkliwiony, kalka, złocenie; wys. 18,5 cm
Znakowany: podszkliwnie drukowany kartusz, w którym: Grimwades | K | dzban | Stoke-on Trent | wycisk w masie 5571
Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 361092 Kategorie: ,