Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Prowadzimy stały skup dzieł sztuki i antyków

Poniżej przedstawiamy listę przykładowych obiektów, które kupujemy “od ręki”:


Obrazy

Sztuka dalekiego wschodu

Srebra

Złote i srebrne monety

Brązy i rzeźby

Polski design

Militaria oraz broń biała

Odznaczenia wojskowe

Przedmioty historyczne

Gwarancja uczciwej ceny. Wypłata pieniędzy w dniu transakcji.
Po obejrzeniu oferty wycenimy ją, na podstawie notowań rynkowych podobnych obiektów.
Pieniądze otrzymasz w dniu sprzedaży, gotówką lub przelewem na podane konto bankowe.

od 0 %
Najniższe prowizje
0
Aukcji w roku
0 dni
Szybkie wypłaty
0 lat
na rynku
+ 0
Obiektów rocznie

Zgłoś obiekt to sprzedaży


Prowadzimy stały skup dzieł sztuki i antyków​

Skup: antyków, obrazów, staroci, platerów – Antyki są naszą pasją. Zajmujemy się nimi od lat, prowadząc skup obrazów i innych dzieł sztuki. Docieramy do prawdziwych perełek, pomagając odkryć wartość antyków także ich właścicielom. Jeśli dysponujesz starym obrazem, monetami, zegarem, porcelaną czy ceramiką, które są cenne i na których chcesz zarobić, nasz skup antyków i staroci czeka właśnie na Ciebie. Zgłoś się, by dowiedzieć, ile są warte i sprzedać je na korzystnych warunkach! Skup antyków w Warszawie Prowadzimy skup antyków, obrazów, dzieł sztuki, staroci i innych starych przedmiotów o wysokiej wartości – rangi kolekcjonerskiej, pałacowej, a nawet muzealnej. Niezależnie od tego, czy dysponujesz cała kolekcją czy pojedynczym eksponatem, odwiedź nasz Dom Aukcyjny, by poznać jego wartość. Skup platerów oraz innych akcesoriów w naszej galerii to gwarancja, że uzyskasz uczciwą wycenę. Antyki skupujemy, zapewniając: – wycenę wykonywaną przez ekspertów – bezpłatnie – zapłatę za antyk gotówką – z zachowaniem minimum formalności, – możliwość przyjęcia dzieła na aukcję, – konkurencyjne warunki finansowe – otrzymasz zapłatę adekwatną do realnej wartości posiadanego antyku. Co skupujemy? Zakres skupowanych akcesoriów jest szeroki i obejmuje m.in.: – zegary i zegarki, – dzieła malarskie, – porcelanę i ceramikę, – meble sprzed lat, – platery. Wybierając nasz dom aukcyjny, stawiasz na ekspertów i pasjonatów antyków. Powierz swoje dzieła sztuki w nasze ręce. Zgłoś się, by poznać zasady funkcjonowania naszego skupu obrazów i innych starych przedmiotów. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy do współpracy!

Skup antyków i staroci – dzieła sztuki, meble, pamiątki

Różnorakie zabytkowe rzeczy czy stare dokumenty bywają naprawdę cenne i skrywają wiele historycznych tajemnic, choć nie każdego pasjonuje zagłębianie się w odmęty przeszłości. Jeśli jesteś jedną z takich osób, a więc posiadasz w swoich zbiorach wartościowe przedmioty, np. obrazy, i planujesz odwiedzić skup staroci, koniecznie wybierz nasz Dom Aukcyjny Ostoya w centrum miasta Warszawa znajdujący się na ulicy Zajączka 8.

Gama dzieł sztuki, antyków i innych obiektów, które nas interesują, jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy może odwiedzić galerię, gdzie przeprowadzona zostanie profesjonalna wycena starych przedmiotów zaprezentowanych specjalistom. Dom Aukcyjny Ostoya to ceniony i sprawdzony skup antyków oraz obrazów i wielu innych akcesoriów czy materiałów z historycznym rodowodem. Skupujemy starocie, znaczki pocztowe, rzeźby, odznaczenia wojskowe, medale i wiele więcej. Oprócz tego interesują nas zachowane płyty winylowe czy sprzęty grające lub odtwarzacze o antykwarycznym charakterze.

Nasz skup staroci w Warszawie to miejsce, w którym możesz poddać wycenie także obrazy, antyki i pamiątki PRL przekazane przez starsze pokolenie czy rodziców. Wiele z takich przedmiotów otrzymuje się na przykład w spadku, nie mając przy tym często świadomości, jak mogą być cenne. Prowadzony przez Dom Aukcyjny Ostoya w mieście Warszawa skup staroci i antyków, dzieł sztuki, obrazów i rozmaitych innych przedmiotów przedstawiających wartość historyczną obejmuje także stare meble, takie jak biblioteczki, komody, kredensy, fotele, żyrandole, lampy, zegary stojące, biurka czy toaletki. Interesuje nas też zastawa stołowa, starodawne akcesoria codziennego użytku, reliktowe przyrządy czy ozdoby.

Jako profesjonalny i uznany w środowisku Dom Aukcyjny realizujemy transakcje obejmujące zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i umożliwiamy zakup hurtowy dotyczący np. bogatych kolekcji monet, przyborów czy znaczków. Wycena staroci jest uczciwa i rzetelna – gwarantujemy jasne zasady współpracy, ceny odpowiadające wartości obrazów, antyków, dzieł sztuki lub pozostałych starych obiektów, jak i wypłatę pieniędzy poprzedzającą odbiór antyków bądź innych przedmiotów.