Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Sztućce i elementy zastawy stołowej

Stare sztućce: Witaj w świecie sreber rodowych

Regularne polerowanie sztućców miało im zapewnić nieskazitelną prezencję – warunek obowiązkowy podczas wykwintnych kolacji oraz ważnych wydarzeń w życiu rodziny. W wielu domach srebrne sztućce nie gościły na codziennych stołach. Korzystano z nich wyłącznie okazjonalnie. Z czasem srebrne sztućce zaczęły być traktowane jak pamiątki rodzinne i wyjmowane z walizek wyłącznie do czyszczenia.

Dzisiaj stare sztućce mają przede wszystkim wartość kolekcjonerską, a kompletne zastawy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kolekcjonerów. Obok klasycznych kompletów – łyżeczka do herbaty, łyżka stołowa, nóż i widelec – kolekcjonerzy starych sztućców poszukują również rzadszych eksponatów, jak szczypce do cukru, srebrne chochle czy oryginalne koziołki pod sztućce.

Srebrne sztućce – Antyki do Twojej kolekcji

Dom Aukcyjny Ostoya specjalizuje się w zastawach stołowych. Oferujemy srebrne sztućce antyki oraz liczne akcesoria. Posiadamy niezwykłe eksponaty z najlepszych wytwórni oraz rzadkie wyroby uznanych złotników. Każdy z tych przedmiotów niesie za sobą bogatą historię i wielką wartość, którą potwierdzili nasi specjaliści.

Kolekcjonerów sztućców zainteresowanych wzbogaceniem kolekcji o oryginalne sztućce srebrne lub platery zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami oferowanych przedmiotów. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z wszystkimi przedmiotami wystawianymi na aukcjach możecie się zapoznać w naszej Galerii.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 812 wyników

Ilość produktów na stronie: