IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, 2. poł. XIX w.

1,955.00

Tempera, deska, okład mosiądz srebrzony i złocony; 31,5 x 25,5 cm
Na ikonie ukazani zostali – Bogurodzica z Dzieciątkiem, Chrystus Pantokrator, św. Jan Chrzciciel oraz trzech świętych Ojców Kościoła -Bazyli Wielki, Grzegorz z Nazjanu oraz Jan Chryzostom.

SKU: 361115 Kategorie: ,