MAX SCHUMACHER, Niemcy, XIX/XX w.

1,150.00

POPIERSIE DZIEWCZYNKI

Alabaster; wys. 12,6 cm
Sygnowana: pieczęć mosiężna z nazwiskiem Schumacher
Max Schumacher, rzeźbiarz działający w Berlinie, właściciel zakładu i odlewni zatrudniającej m.in. trzech wybitnych rzeźbiarzy BlacźÈa, LotharÈa i RizecÈa.

SKU: 361091 Kategorie: ,