Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Grafika artystyczna i rysunki współczesne

Sztuka współczesna znajduje wyraz w bardzo zróżnicowanych aktach twórczych. Ważne miejsce w twórczości artystów współczesnych zajmuje grafika artystyczna. Grafika artystyczna wyróżnia się skupieniem w rękach artysty całego procesu twórczego – od przygotowania projektu, przez wykonanie matrycy, aż po sporządzenie odbitek. Ryciny sporządzone przez artystę mają wartość oryginalnych dzieł sztuki. Grafika artystyczna coraz częściej stanowi sztukę kolekcjonerską, a wybrane ryciny osiągają zawrotne ceny na aukcjach światowych. Rysunki współczesne to kolejny wyraz artystycznej twórczości malarzy i rysowników. Ich prace obrazują sceny z życia codziennego, pejzaże, portrety… Tematyka rysunku współczesnego jest niezwykle zróżnicowana, podobnie jak styl reprezentowany przez artystów sięgających po rozmaite środki wyrazu – ołówek, węgiel, tusz, kredkę, gwasz. To wszystko sprawia, że rysunek współczesny, jak esej kilkaset lat temu, wymyka się definicji i sam w sobie stanowi dla siebie nową dyscyplinę sztuki.

Grafika artystyczna i rysunki współczesne w ofercie Domu Aukcyjnego Ostoya

Sztuka współczesna to nasza pasja. Stale rozszerzamy kolekcję oferowanych dzieł, skupując od właścicieli krajowych i zagranicznych grafikę artystyczną oraz rysunki współczesne. Każde oferowane dzieło sztuki poddajemy profesjonalnej ekspertyzie, dzięki czemu możemy zagwarantować jego oryginalność, a co za tym idzie wartość.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowanymi dziełami sztuki. Znajdziecie tu Państwo prace krajowych i zagranicznych autorów o bardzo zróżnicowanej tematyce i stylistyce.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 433 wyników

Ilość produktów na stronie: