Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Mundury i uzbrojenie

Aukcje broni

Militaria od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów. Stara broń biała to kunsztownie wykonane przedmioty o dużej wartości estetycznej. Wielu kolekcjonerów sięga po broń ze względu na technologię jej wykonania, inni zwracają uwagę przede wszystkim na ornamentalistykę. Niezależnie od pobudek, aukcje broni to wydarzenia, które praktycznie zawsze odbijają się szerokim echem.

Obok starej broni białej datowanej na wiek XIX i XX, kolekcjonerom militariów oferujemy również prymitywną broń plemienną. Posiadamy eksponaty Borneo, Papui-Nowej Gwinei, Indonezji. To czyni naszą ofertę bardzo bogatą i zróżnicowaną. Jej dopełnienie stanowią mundury i części umundurowania.

Stara broń biała i pozostałe militaria

Kolekcjonerów militariów zachęcamy do udziału w aukcjach broni. Oferujemy szeroki wybór eksponatów z różnych wieków i zakątków świata. Naszą specjalnością jest przede wszystkim stara broń biała, ale współpracujemy z ekspertami, którzy pomagają nam w ocenie autentyczności i wartości także innych militariów napływających do Domu Aukcyjnego Ostoya.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem poszczególnych eksponatów. Z samymi eksponatami możecie się Państwo zapoznać osobiście w naszej Galerii. Stara broń biała to militaria o charakterze unikatowym. Ich wartość należy rozpatrywać w kontekście wartości historycznej, kolekcjonerskiej, a nawet inwestycyjnej. Oferowane eksponaty uzyskują naprawdę wysokie ceny na aukcjach broni. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w odnalezieniu poszukiwanego eksponatu.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 186 wyników

Ilość produktów na stronie: