Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Tace, żardiniery, patery

Srebro i platery: Żardiniery, patery, tace

Srebrna galanteria stołowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Swoją popularność zawdzięcza wysokim walorom dekoracyjnym oraz ciekawym historiom, które jej towarzyszą. Żardiniery, dla przykładu, to przedmioty w wielu kręgach zapomniane. Największą popularnością cieszyły się we Francji od 2. połowy XVIII wieku do połowy XX wieku. Do czego służyły? Współcześnie żardiniery definiuje się jako półki lub wydłużone stoliki z zagłębionym blatem przeznaczone do ekspozycji roślin doniczkowych. Niektóre przyjmowały postać bogato zdobionych mis lub pater. Zdobiły stoły podczas wystawnych przyjęć, były również umieszczane na konsolach w holach i korytarzach.

Srebrne tace, patery: Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Srebrna galanteria stołowa to jedna z naszych specjalności. W ofercie posiadamy niezwykle oryginalne przedmioty pochodzące z najlepszych wytwórni oraz rzadkie eksponaty od uznanych złotników. To obiekty kolekcjonerskie o bogatej historii i niepowtarzalnej estetyce, dzięki którym Twoja kolekcja z pewnością stanie się ciekawsza i bardziej wartościowa. Oferujemy oryginalne żardiniery, patery srebrne i kompotiery, srebrne tace różnego przeznaczenia.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem wybranych przedmiotów, a następnie do kontaktu. Specjaliści Domu Aukcyjnego Ostoya z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Z oferowanymi przedmiotami możecie się Państwo zapoznać w naszej Galerii.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 206 wyników

Ilość produktów na stronie: