Wyświetlanie 18181–18210 z 18281 wyników
Johann Georg Wilhelm Heinicke (?)
920.00 złJohann Georg Wilhelm Heinicke (?)
MLECZNIK , Berlin, 1816-1855
MARIA TRYZNO
920.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
115,000.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
KOBIETA Z KOSZEM
Olej, płótno; 90 x 72 cm
Sygnowany l.d. wzdłuż krawędzi: JMalczewski
Stan zachowania: obraz po konserwacji
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Adama Konopackiego.
MALARZ europejski, XIX/XX w.
2,875.00 złMALARZ europejski, XIX/XX w.
AKT KOBIECY Z ODWAŻNIKAMI (W BUDUARZE U ATLETY)
PANEK Jerzy
2,070.00 złWEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
4,830.00 złWEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
DOM W KALWARII, 1911
Malarz nieokreślony niemiecki, XX w.
2,300.00 złMalarz nieokreślony niemiecki, XX w.
LEW I LWICA NA RÓWNINIE
MALARZ POLSKI LUB EUROPEJSKI, XIX/XX w.
865.00 złMALARZ POLSKI LUB EUROPEJSKI, XIX/XX w.
DWÓCH KOMINIARCZYKÓW, 1890
Arnold GRABONE (właść. Johan Georg ARNOLD)
4,941.79 złArnold GRABONE (właść. Johan Georg ARNOLD)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
PENIN M., Francja, XX w.
2,300.00 złPENIN M., Francja, XX w.
ŻONKILE I BAZIE W ZIELONYM DZBANKU, 1947
KRAUSS Robert Frank (1893 – 1950)
3,450.00 złKRAUSS Robert Frank (1893 – 1950)
ULICZNY TARG, 1922
Plewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
1,725.00 złPlewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
PATERA Z MOTYWEM PAPROCI
Rosja, 2. poł. XIX w.
1,380.00 złWłochy 1 poł. XIX w.
920.00 złWłochy 1 poł. XIX w.
JÓZEF DAJE SIĘ POZNAĆ SWOIM BRACIOM,
Włochy, ok. poł. XIX w.
920.00 złWłochy, ok. poł. XIX w.
JAKUB KARCI LABANA wg fresku Rafaela
Kopenhaga, Dania, 1. poł. XIX w.
690.00 złKopenhaga, Dania, 1. poł. XIX w.
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA
Niemcy (?), 1 tercja XX w.
1,750.00 złmanufaktura porcelany i fajansu Maxa Roeslera, Rodach, Niemcy, pocz. XX w.
920.00 złmanufaktura porcelany i fajansu Maxa Roeslera, Rodach, Niemcy, pocz. XX w.
WAZA NEOMANIERYSTYCZNA
Miśnia
920.00 złMiśnia
ZAPAŁCZARKA DEKOROWANA WZOREM STOLIKOWYM, Saksonia, Niemcy, kon. XIX w.
Francja, ok. 1850
1,555.00 złFrancja, ok. 1850
NACZYNIE DO PRZYPRAW-MUSZTARDNICA (?)
Niemcy, kon. XIX w.
920.00 złJaponia, ok. poł. XIX w
690.00 złSheffield
805.00 złSheffield
ZESTAW SZTUĆCÓW DO SERWOWANIA RYB, Wielka Brytania, 1. poł. XX w.
Niemcy, 2. ćw. XIX w.
535.00 złNiemcy, 2. ćw. XIX w.
ZESTAW 6 ŁYŻECZEK W ETUI
Miśnia
1,955.00 złLwów
1,150.00 złLwów
ZESTAW SZTUĆCÓW, Lwów, Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Bliski Wschód, XIX w.
1,783.00 złPATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
978.00 złPATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
Mosiądz platerowany; średn. 36,5 cm; wys.: 7,7 cmZnakowana: WMF | EPBRASS | GERMANY |w prostokącie biegnący struś | w prostokącie 22
Europa, dwudziestolecie międzywojenne (?)
5,750.00 złEuropa, dwudziestolecie międzywojenne (?)
WAZA
Austro-Węgry, pocz. XX w.
5,520.00 złAustro-Węgry, pocz. XX w.
ZESTAW 6 TALERZYKÓW