Wyświetlanie 18121–18150 z 18651 wyników
AUGUST BLANKENSTEIN
2,185.00 złAUGUST BLANKENSTEIN
MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY FAJKĘ, 1919
MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.
2,185.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.
PEJZAŻ Z WOZEM ZAPRZĘŻONYM W WOŁY I MIASTEM
WILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema
2,185.00 złWILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema
JESIENNY PEJZAŻ Z MOSTEM, 1925
ERNST DOLCINI
2,645.00 złERNST DOLCINI
ŻAGLÓWKI W LAGUNIE WENECKIEJ, 1931
JEAN COUNE
2,300.00 złJEAN COUNE
PEJZAŻ Z ŁODZIAMI RYBACKIMI WPŁYWAJĄCYMI DO PORTU
RUDOLF PRIEBE
4,600.00 złRUDOLF PRIEBE
PEJZAŻ Z PARĄ PRZYCUMOWANYCH ŁODZI RYBACKICH
Adam Bunsch
920.00 złKoszyk neobarokowy
748.00 złKoszyk neobarokowy
Fraget, Warszawa, 1851-1861
Dzbanek
1,150.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
Waza antyczna z Marsem i Minerwą
2,875.00 złWaza antyczna z Marsem i Minerwą
Gerbing & Stephan, Bodenbach (Děčín), 1885-1898
Dzban neorenesansowy
2,875.00 złDzban neorenesansowy
Frauenwald, Turyngia, XIX/XX w.
Zegar podróżny – kareciak z budzikiem
4,370.00 złZegar podróżny – kareciak z budzikiem
Francja, XIX/XX w.
Szabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
2,300.00 złSzabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
Republika Weimarska, 1919-33
Szabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
3,680.00 złSzabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
Weyersberg Kirschbaum, Solingen, Niemcy
Włodzimierz Grochocki
690.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 złIKONA – ŚW. JAN CHRZCICIEL Z KIELICHEM I ŚWIĘTAMI, Rosja, XVIII/XIX w.
3,450.00 złJAN GOLUS
9,200.00 złMALARZ POLSKI, XIX/XX w.
5,750.00 złMALARZ POLSKI, XIX/XX w.
RYCERZ I PUSTELNIK
EKLEKTYCZNY STOLIK – NICIAK, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
2,300.00 złMlecznik
920.00 złMlecznik
Cesarska Manufaktura Porcelany, Wiedeń, Austria, 1822
SZKLANICA, Friedrich Egermann, Novy Bor (Haida), Czechy, ok. 1840
805.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
748.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
Żardiniera w typie Sťvres
3,450.00 złŻardiniera w typie Sťvres
Francja, 2. poł. XIX w.
ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.
3,450.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z BUKIETEM KWIATÓW, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
690.00 złPARA IKON – BOGURODZICA I CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.
2,760.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH Z GROSIKAMI, Rosja, 1890-1918
2,875.00 złZapytanie o produkt