Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Malarstwo dawne

Przedstawiamy najpiękniejsze dzieła malarstwa dawnego. W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy polskich oraz zagranicznych malarzy. Są tu dzieła muzealne, portrety herbowe, sceny rodzajowe, nastrojowe pejzaże oraz widoki miejskie. Pejzaże, sceny rodzajowe i miejskie oraz portrety to najczęściej poszukiwane przez kolekcjonerów czy hobbystów dzieła. Nasz dom aukcyjny ma w swojej ofercie stare grafiki i rysunki oraz wiele przykładów dawnego malarstwa. Prezentujemy egzemplarze muzealne oraz mniej znane prace polskich i zagranicznych artystów. Każdy miłośnik sztuki znajdzie u nas coś ciekawego i niepowtarzalnego. Chętnie służymy radą i kompletem informacji o sprzedawanych przedmiotach oraz gwarantujemy profesjonalizm.

Stare grafiki polskie i zagraniczne

Osobom rozpoczynającym przygodę kolekcjonerską proponujemy przyjrzeć się oferowanym przez nas szkicom. Stare rysunki i grafiki są tańsze od dawnych prac malarskich, a można tu znaleźć prawdziwe perełki. Mamy prace znanych i nieco zapomnianych artystów, które mogą być początkiem kolekcji i jednocześnie efektowną ozdobą salonu, gabinetu lub sypialni. To również doskonały pomysł na oryginalny i niebanalny prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Wykonywane za pomocą węgla czy ołówków dzieła pozwalają poznać techniki czy zainteresowania polskich i zagranicznych malarzy oraz uczą, na co zwracać uwagę podczas stawiania pierwszych kroków w krainie sztuki.

Stare malarstwo i rysunki

Nasza oferta to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i amatorów sztuki. Zbiór dzieł, które posiadamy, pozwala każdemu na znalezienie czegoś niepowtarzalnego. Dawne malarstwo, podobnie jak stare grafiki i rysunki, ma wyjątkowy urok i ponadczasowość i w dodatku jest wspaniałą ozdobą każdego domu. To również doskonała inwestycja, bo prace znanych malarzy są zawsze w cenie i w przypadku chęci sprzedaży otrzymamy za nie konkretną gotówkę. Dla osób z grubszymi portfelami może to być również pomysł na prezent dla kogoś wyjątkowego lub na specjalną okazję. Stare malarstwo, grafika, rysunki czy szkice sławnych artystów to rzeczy niepowtarzalne i unikatowe, a dzięki naszemu domowi aukcyjnemu dostępne teraz dla każdego.

Profesjonalizm i gwarancja

Już drugie pokolenie właścicieli Domu Aukcyjnego Ostoya odpowiada za oryginalność oferowanych przez nas prac. Służymy fachową poradą. Jesteśmy znawcami dawnego malarstwa polskiego i zagranicznego, starych grafik, rysunków i szkiców oraz współpracujemy z autorytetami z rożnych dziedzin sztuki. Staramy się poznać historię dzieł znanych malarzy i zawsze rozmawiamy ze sprzedającymi, licząc na nowe, ciekawe informacje, które pomogą nam odpowiednio je wycenić oraz przedstawić klientom. Wiemy, że dawne przedmioty mają duszę, którą chcemy pokazać na aukcjach, by kupujący jeszcze bardziej docenili ich wartość i wspaniałą przeszłość.

Oferta dawnego malarstwa dla kolekcjonerów

Nasza oferta dla znawców i kolekcjonerów to organizowane przez nas aukcje, w których można uczestniczyć osobiście w naszej Galerii w Warszawie, telefonicznie lub on-line. Wszystkie propozycje dawnego malarstwa, stare rysunki, grafiki i szkice oraz inne przedmioty prezentowane przez dom aukcyjny są dostępne dla klientów. Istnieje również możliwość indywidualnych negocjacji, do których serdecznie zapraszamy.

 

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 1550 wyników

Ilość produktów na stronie: