Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Sztuka współczesna

Sztuka współczesna niejedno ma imię. To malarstwo… Rzeźba… Fotografia… Grafika… Sztuka użytkowa… Dom Aukcyjny Ostoya wyszukuje i kolekcjonuje dla Państwa wybitne przejawy sztuki współczesnej, która od lat jest naszą pasją. O wyjątkowym charakterze sztuki współczesnej decyduje element zaskoczenia… Przedmiot, który jeszcze niedawno był przedmiotem użytkowym dziś stanowi dzieło sztuki. Może być ozdobą Twojego wnętrza lub inwestycją na przyszłość, najczęściej stanowi jedno i drugie.

Zależy nam na aktualności naszej oferty, dlatego stale śledzimy światowe trendy i wyszukujemy nowe nazwiska – artystów uznanych na całym świecie oraz twórców cenionych lokalnie. Dzięki temu stale rozszerzamy naszą kolekcję sztuki współczesnej, która obejmuje obrazy i grafiki, rzeźbę, a także malarstwo kolekcjonerskie.

Sztuka nowoczesna – Aukcje

Jako Dom Aukcyjny sprzedaż dzieł sztuki współczesnej prowadzimy w formule aukcji. Osoby zainteresowane nabyciem konkretnego płótna lub rzeźby zachęcamy do udziału w aukcjach stacjonarnych oraz do licytowania za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

Wszystkie zgromadzone przez Dom Aukcyjny Ostoya dzieła sztuki są prezentowane w naszej Galerii lub Salonie Aukcyjnym Zajączka. Osoby zainteresowane osobistym zapoznaniem się z ofertą zachęcamy do odwiedzin. Aukcje sztuki współczesnej planujemy i ogłaszamy z dużym wyprzedzeniem tak, aby dać każdemu zainteresowanemu możliwość zapoznania się z aktualną ofertą. Licytowane przedmioty prezentujemy również online. Ich listę znajdziecie Państwo poniżej.

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 1–15 z 1178 wyników

Ilość produktów na stronie: