Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Sprzedaż monet kolekcjonerskich

Sprzedaż monet kolekcjonerskich esteś fanem numizmatyki? Poszukujesz monet kolekcjonerskich – zarówno tych popularnych, jak i „białych kruków”? Zależy Ci na tym, by powiększyć swoją kolekcję, współpracując z doświadczonym ekspertem, który zapewni dostęp do wyjątkowych okazów? Dom Aukcyjny Ostoya jest więc miejscem dla Ciebie. Od lat prowadzimy sprzedaż monet kolekcjonerskich, a bogata gama ciekawych okazów sprawia, że znajdzie u nas coś dla siebie zarówno doświadczony numizmatyk, jak i początkujący miłośnik monet. Nasza kolekcja stale się poszerza. Dlatego zachęcamy do śledzenia propozycji na bieżąco. Sprzedaż monet kolekcjonerskich: Warszawa Monety – zarówno kolekcjonerskie, jak i stare to nasza pasja. Wiemy o nich wiele, a informacjami chętnie dzielimy się z gośćmi naszej galerii. Jeśli jesteś kolekcjonerem i poszukujesz wyjątkowego okazu, odwiedź naszą siedzibę i porozmawiaj. Naszym Klientom oferujemy: – fachowe doradztwo – doświadczenie w branży numizmatyki sprawia, że dysponujemy szeroką wiedzą o monetach, które są w naszej kolekcji, – sprawdzone źródło pochodzenia monet – każda z nich została zweryfikowana przez eksperta pod kątem oryginalności i legalnego pochodzenia – to fundament, gdy chodzi o sprzedaż monet, – uczciwe, atrakcyjne stawki – adekwatne do wartości rynkowej oferowanych numizmatów, – przyjazną atmosferę współpracy. Zachęcamy również do współpracy osoby, które dysponują starymi bądź kolekcjonerskimi monetami, które chcą sprzedać. Więcej informacji uzyskasz w naszej siedzibie bądź kontaktując się z nami mailowo czy telefonicznie. Zapraszamy!

Aukcje Numizmatyczne

Sprzedaż monet kolekcjonerskich to nie jedyna aktywność, jaką prowadzimy w obszarze numizmatyki. Dom Aukcyjny Ostoya specjalizuje się również w organizacji i prowadzeniu aukcji monet. Aukcje Numizmatyczne organizujemy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem, co znajduje odzwierciedlenie w atmosferze towarzyszącej kolejnym wydarzeniom oraz zainteresowaniu, jakie nasze aukcje monet wzbudzają wśród miłośników numizmatyki. Aukcje Numizmatyczne to prawdziwa okazja do wzbogacenia swojej kolekcji o rzadkie monety, a jednocześnie możliwość spieniężenia wybranych eksponatów.

Osoby zainteresowane udziałem w Aukcjach Numizmatycznych Domu Aukcyjnego Ostoya zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z formułą naszych wydarzeń, do współtworzenia których zapraszamy zarówno osoby wystawiające monety na aukcji, jak i kupujących. W zależności do Państwa preferencji w aukcjach monet możecie brać udział osobiście lub składając oferty drogą internetową. Możliwość licytacji online sprawia, że prowadzone przez Nasz Dom Aukcyjny aukcje monet cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale również za granicą.