Dom aukcyjny Ostoya

ME
NU

Skup monet

Poniższa lista prezentuje ceny skupu popularnych typów monet w naturalnym stanie zachowania. Monety rzadkie wyceniamy indywidualnie i chętnie wystawiamy na aukcję. Ceny skupu powiązane są z notowaniami kruszców na rynku, dlatego poniższe ceny mają jedynie charakter informacyjny.

W sprawie wyceny i sprzedaży zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Gen. J. Zajączka 8 w Warszawie.

Nasze wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące. Gwarancja uczciwej ceny. Wypłata gotówki w dniu transakcji.
Jeżeli nie możesz nas odwiedzić osobiście, zapraszamy do kontaktu i przesłania oferty drogą mailową na adres aukcje@ostoya.pl. Po przesłaniu zdjęć monet przedstawimy naszą wycenę i omówimy wszystkie szczegóły. Całość transakcji można załatwić drogą wysyłkową!

W razie pytań napisz do nas na aukcje@ostoya.pl lub zadzwoń 22 839 26 06 lub 787 050 920

Uwaga, proszę nie czyścic monet przed wyceną. Czyszczenie nie podniesie wartości monety, może ją jedynie bezpowrotnie zniszczyć!

Monety Srebrne

 • Symbol zastępczy

  20 Kopiejek

  10.00 

  20 Kopiejek

  Kategoria:
  10.00 
 • Symbol zastępczy

  5 marek

  70.00 

  5 marek

  Kategoria:
  70.00 
 • Symbol zastępczy

  1 marka

  14.00 

  1 marka

  Kategoria:
  14.00 
 • Symbol zastępczy

  2 marki

  18.00 

  2 marki

  Kategoria:
  18.00 
 • Symbol zastępczy

  5 marek

  38.00 

  5 marek

  Kategoria:
  38.00 

Skup starych monet – monety kolekcjonerskie – numizmatyka Monetami jako środkiem płatniczym posługujemy się od tysięcy lat. Na przestrzeni wieków zmieniał się materiał, z którego były wykonywane, ich kształt, technika bicia, rozmiar… To fascynująca pamiątka, która jest najlepszym świadectwem naszej przeszłości, ale i obiektem o dużej wartości. Natknąłeś się na starą, np. srebrną monetę podczas porządkowania strychu, garażu czy przeglądania pamiątek rodzinnych? Być może masz w ręku prawdziwy skarb. By przekonać się o wartości swojego odkrycia, odwiedź nasz skup monet. Przyjmujemy zarówno monety sprzed lat (i wieków), jak i monety kolekcjonerskie, np. te wydawane przez NBP na specjalne okazje. Skup starych monet: Warszawa i okolice Numizmatyka jest jedną z naszych pasji i dziedziną, o której wiemy wiele. Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku, z łatwością dokonamy wyceny Twojej monety, określając, czy jest oryginalna oraz czy zasługuje na miano numizmatu. Co zaś najważniejsze – zaproponujemy Ci za nią uczciwą cenę. Dlaczego warto wybrać nasz skup złotych monet? – Każdą monetę poddajemy wnikliwej analizie eksperckiej – dzięki temu, zapewniamy uczciwą, realistyczną wycenę, korzystną dla Ciebie. – Gwarantujemy skup srebrnych monet i wszystkich pozostałych, które mają wartość kolekcjonerską za gotówkę. – Jako specjaliści od numizmatyki zapewniamy fachową obsługę i rzetelne informacje o każdym numizmacie, który zostanie do nas przyniesiony. – Zapewniamy bardzo przejrzyste zasady współpracy – każda transakcja dotycząca monet srebrnych, złotych czy innych odbywa się na wspólnie ustalonych warunkach, bez ukrytych kosztów, prowizji etc. Nasz salon mieści się w Warszawie – odwiedź galerię na Starym Mieście lub skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegóły na temat numizmatyki!

Salon numizmatyczny w Warszawie – skup starych monet

Jako sklep numizmatyczny skupujemy zarówno całe kolekcje, jak i stare, pojedyncze monety obiegowe tworzone w dużych nakładach czy okresowo emitowane przez Narodowy Bank Polski, a także kolekcjonerskie i pamiątkowe. Skup prowadzony jest w Warszawie przez specjalistów od numizmatyki. Jedne z najważniejszych przyświecających nam wartości to uczciwość w stosunku do klienta, profesjonalizm i wyjątkowa rzetelność.

Jak działamy?

Zastanawiasz się, co ma wpływ na oszacowanie wartości numizmatów oraz w jaki sposób przebiega ten proces? Skupujemy stare monety polskie srebrne i złote, a także banknoty. Eksperci i znawcy numizmatyki zwracają uwagę na wiek danego egzemplarza i jego pochodzenie. Wycena zależy też od typu monety i stanu zachowania przyniesionego do weryfikacji monet i banknotów. W przypadku uszkodzonych monet w skupie również oferujemy współpracę, gdyż wychodzimy z założenia, że nadgryzione zębem czasu egzemplarze mogą prezentować żywotną wartość i być cennym materialnym dziedzictwem historycznym. Proponujemy atrakcyjne ceny skupu, profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę.

Zachęcamy, aby odwiedzić nasz mieszczący się w Warszawie skup starych monet srebrnych i innych – numizmatyka to nasza pasja. Pomożemy Ci także wtedy, gdy zechcesz dowiedzieć się, czy znajdujące się w Twoich zbiorach bilony przedstawiają jakąś wartość i jak kreślą się ich ceny. Przyjdź do naszego salonu zawsze, gdy interesuje Cię sprzedaż monet srebrnych lub innych bądź wiedza na ich temat!