IKONA – ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, kon. XIX w.

2,128.00

Tempera, deska, srebrzenie; 22 x 16,8 cm
Stan zachowania: odpryski warstwy malarskiej na krawędziach.

SKU: 361114 Kategorie: ,