ALEXANDER TOLSTOY (Aleksander Tołstoj)

3,450.00

DZIEWCZYNA W STROJU LUDOWYM

Olej, płótno; 55 x 46 cm Sygnowany p.d.: A Tolstoy Malarz pochodzenia rosyjskiego, Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Pradze oraz w innych państwach. Najczęstszym motywem jego twórczości są kobie-ty w szwedzkich strojach ludowych, zwłaszcza z prowincji Dalarna. Spotykane są także akty, portrety oraz martwe natury.

SKU: 361102 Kategoria: