NEOROKOKOWY PUCHAR JUBILEUSZOWY BRACTWA STRZELECKIEGO, Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1898

5,290.00

Metal platerowany i złocony; wys. 48,5 cm Sygnowany: WMF | I/O | go | **
W kartuszach dedykacja: Gestiftet von | Gub. Zeimerman | August 1898 | Der Schützengesellschaft | Endingen | zu ihrem 250 jähr | Jubiläum.

SKU: 361122 Kategorie: ,