PARA IKON – BOGURODZICA I CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.

2,760.00

Tempera, deska; 18,2 x 13,2 cm (Bogurodzica)
i 18,1 x 13 cm (Pantokrator).
Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej.

SKU: 361152 Kategorie: ,