AUGUST BLANKENSTEIN

2,185.00

MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY FAJKĘ, 1919

Olej, płótno; 40,5 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Blankenstein 1919

Malarz scen rodzajowych. Uczył się u Fr. Thöne’a, a następnie u E. v.Gebhardta w Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie.

SKU: 361165 Kategorie: ,