2,185.00 zł
MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY FAJKĘ, 1919
Olej, płótno; 40,5 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Blankenstein 1919
Malarz scen rodzajowych. Uczył się u Fr. Thöne’a, a następnie u E. v.Gebhardta w Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie.