Żardiniera w typie Sťvres

3,450.00

Francja, 2. poł. XIX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, miedź złocona; 31,4 x 17,1 x 9 cm
Sygnowana: kobaltem splecione litery L pośrodku których litera M | mg – imitacja znaku SÈevres

SKU: 361149 Kategorie: ,