1,150.00 zł
Fraget, 1841
Mosiądz platerowany, wnętrze złocone, uchwyt – kość; wys. 18 cmZnakowany: w owalu: WARSZAWA FRAGET 1841 Stan zachowania: idealny, srebrzenie zachowane bez ubytków.