Dzbanek

1,150.00

Fraget, 1841

Mosiądz platerowany, wnętrze złocone, uchwyt – kość; wys. 18 cm
Znakowany: w owalu: WARSZAWA FRAGET 1841
Stan zachowania: idealny, srebrzenie zachowane bez ubytków.

SKU: 361173 Kategorie: ,