Koszyk neobarokowy

748.00

Fraget, Warszawa, 1851-1861

Mosiądz platerowany; 28 x 20,6 x 5,6 cm (bez pałąka)
Znakowany: w owalu: WARSZAWA | FRAGET | PLAQUE
Stan zachowania: przetarcia srebrzeń.

Koszyk dekorowany motywem liści akantu.

SKU: 361172 Kategorie: ,