MALARZ POLSKI, XIX/XX w.

5,750.00

RYCERZ I PUSTELNIK

Olej, płótno; 70,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: […]ki – sygnatura nieczytelna.

SKU: 361161 Kategorie: ,