Wyświetlanie 18121–18150 z 18231 wyników
Cassonnet, Francja, XIX/XX w.
920.00 złProducent nieznany
610.00 złWiedeń (?), Austro-Węgry, po 1872
3,795.00 złWiedeń (?), Austro-Węgry, po 1872
TACA
manufaktura S.T. Kuzniecowa, Ryga, 1853-63
805.00 złmanufaktura S.T. Kuzniecowa, Ryga, 1853-63
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
manufaktura M.S. Kuzniecowa, Ryga, ok. 1880-90
460.00 złmanufaktura M.S. Kuzniecowa, Ryga, ok. 1880-90
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
Niemcy, ok. 1840-50
345.00 złNiemcy, ok. 1840-50
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900
920.00 złWürttembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900
CUKIERNICA SKRZYNKOWA
Iwan Wasiljewicz Zacharow, Moskwa, Rosja, 1881
2,070.00 złIwan Wasiljewicz Zacharow, Moskwa, Rosja, 1881
CUKIERNICA
Mappin &Webb
805.00 złMappin &Webb
ZESTAW WIDELCZYKÓW DO CIASTA, Sheffield, Wielka Brytania, 1901
C.G. Hallbergs Guldsmeds AB
1,150.00 złC.G. Hallbergs Guldsmeds AB
ŻARDINIERA, Sztokholm, 1914
Johann Georg Wilhelm Heinicke (?)
920.00 złJohann Georg Wilhelm Heinicke (?)
MLECZNIK , Berlin, 1816-1855
MARIA TRYZNO
920.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
115,000.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
KOBIETA Z KOSZEM
Olej, płótno; 90 x 72 cm
Sygnowany l.d. wzdłuż krawędzi: JMalczewski
Stan zachowania: obraz po konserwacji
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Adama Konopackiego.
MALARZ europejski, XIX/XX w.
2,875.00 złMALARZ europejski, XIX/XX w.
AKT KOBIECY Z ODWAŻNIKAMI (W BUDUARZE U ATLETY)
PANEK Jerzy
2,070.00 złWEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
4,830.00 złWEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
DOM W KALWARII, 1911
Malarz nieokreślony niemiecki, XX w.
2,300.00 złMalarz nieokreślony niemiecki, XX w.
LEW I LWICA NA RÓWNINIE
MALARZ POLSKI LUB EUROPEJSKI, XIX/XX w.
865.00 złMALARZ POLSKI LUB EUROPEJSKI, XIX/XX w.
DWÓCH KOMINIARCZYKÓW, 1890
042. Arnold GRABONE (właść. Johan Georg ARNOLD)
4,000.00 zł042. Arnold GRABONE (właść. Johan Georg ARNOLD)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
PENIN M., Francja, XX w.
2,300.00 złPENIN M., Francja, XX w.
ŻONKILE I BAZIE W ZIELONYM DZBANKU, 1947
KRAUSS Robert Frank (1893 – 1950)
3,450.00 złKRAUSS Robert Frank (1893 – 1950)
ULICZNY TARG, 1922
Plewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
1,725.00 złPlewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
PATERA Z MOTYWEM PAPROCI
Rosja, 2. poł. XIX w.
1,380.00 złWłochy 1 poł. XIX w.
920.00 złWłochy 1 poł. XIX w.
JÓZEF DAJE SIĘ POZNAĆ SWOIM BRACIOM,
Włochy, ok. poł. XIX w.
920.00 złWłochy, ok. poł. XIX w.
JAKUB KARCI LABANA wg fresku Rafaela
Kopenhaga, Dania, 1. poł. XIX w.
690.00 złKopenhaga, Dania, 1. poł. XIX w.
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA
Niemcy (?), 1 tercja XX w.
1,750.00 złmanufaktura porcelany i fajansu Maxa Roeslera, Rodach, Niemcy, pocz. XX w.
920.00 złmanufaktura porcelany i fajansu Maxa Roeslera, Rodach, Niemcy, pocz. XX w.
WAZA NEOMANIERYSTYCZNA
Miśnia
920.00 złMiśnia
ZAPAŁCZARKA DEKOROWANA WZOREM STOLIKOWYM, Saksonia, Niemcy, kon. XIX w.
Francja, ok. 1850
1,555.00 złFrancja, ok. 1850
NACZYNIE DO PRZYPRAW-MUSZTARDNICA (?)