Wyświetlanie 18121–18150 z 18643 wyników
Dzbanek
1,150.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
Waza antyczna z Marsem i Minerwą
2,875.00 złWaza antyczna z Marsem i Minerwą
Gerbing & Stephan, Bodenbach (Děčín), 1885-1898
Dzban neorenesansowy
2,875.00 złDzban neorenesansowy
Frauenwald, Turyngia, XIX/XX w.
Zegar podróżny – kareciak z budzikiem
4,370.00 złZegar podróżny – kareciak z budzikiem
Francja, XIX/XX w.
Szabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
2,300.00 złSzabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
Republika Weimarska, 1919-33
Szabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
3,680.00 złSzabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
Weyersberg Kirschbaum, Solingen, Niemcy
Włodzimierz Grochocki
690.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 złIKONA – ŚW. JAN CHRZCICIEL Z KIELICHEM I ŚWIĘTAMI, Rosja, XVIII/XIX w.
3,450.00 złJAN GOLUS
9,200.00 złMALARZ POLSKI, XIX/XX w.
5,750.00 złMALARZ POLSKI, XIX/XX w.
RYCERZ I PUSTELNIK
EKLEKTYCZNY STOLIK – NICIAK, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
2,300.00 złMlecznik
920.00 złMlecznik
Cesarska Manufaktura Porcelany, Wiedeń, Austria, 1822
SZKLANICA, Friedrich Egermann, Novy Bor (Haida), Czechy, ok. 1840
805.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
748.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
Żardiniera w typie Sťvres
3,450.00 złŻardiniera w typie Sťvres
Francja, 2. poł. XIX w.
ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.
3,450.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z BUKIETEM KWIATÓW, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
690.00 złPARA IKON – BOGURODZICA I CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.
2,760.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH Z GROSIKAMI, Rosja, 1890-1918
2,875.00 złJEAN PESKÉ (Jan Mirosław Peszke)
6,900.00 złJEAN PESKÉ (Jan Mirosław Peszke)
PEJZAŻ Z POŻÓŁKŁYM DRZEWEM PRZY PAŁACU
IKONA ZMARTWYCHWASTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja, 2. poł. XIX w.
6,325.00 złIKONA ZMARTWYCHWSTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja 2. poł. XIX w.
3,450.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH, kon. XVIII w.
5,175.00 złAlfons KARNY
2,875.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, 2. poł. XX w.
1,150.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, 2. poł. XX w.
KIERUNKI
RZEŹBIARZ POLSKI XX w.
1,150.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złZapytanie o produkt