2,185.00 zł
JESIENNY PEJZAŻ Z MOSTEM, 1925
Olej, płótno; 60 x 55 cm Sygnowany l.d.: W. Harmssen 25. Kr. Malarz i grafik związany z Berlinem. Absolwent tamtejszej Kunstgewerbeschule.