WILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema

2,185.00

JESIENNY PEJZAŻ Z MOSTEM, 1925

Olej, płótno; 60 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. Harmssen 25. Kr.
Malarz i grafik związany z Berlinem. Absolwent tamtejszej Kunstgewerbeschule.

SKU: 361167 Kategorie: ,