Dzban neorenesansowy

2,875.00

Frauenwald, Turyngia, XIX/XX w.

Majolika; wys. 42,5 cm
Sygnowany: w okręgu trzy świerki, numer: 21
Stan zachowania: niewielkie odpryski malatury.

Turyngska Manufaktura Porcelany, Majoliki, Gliny i Terakoty, założona w roku 1898, działała do roku 1926, kiedy przejął ją Otto Herman Spindler. Była czynna do około 1928 roku.

SKU: 361176 Kategorie: ,