ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.

3,450.00

Szkło, mosiądz; podstawa pod kałamarz: 17,7 x 33 cm; wys. lichtarzy: 20,4 cm; suszka: dł. 16 cm
Stan zachowania: ślady napraw mosiądzu i ukruszeń szkła, brak podstawki do piór, pokrywka kałamarza dobierana.

W skład zestawu wchodzą: 2 lichtarze, podstawa z kałamarzem i kalendarzem,
suszka oraz pojemnik na spinacze. Zestaw zakupiony w Leningradzie (Petersburgu).

SKU: 361150 Kategorie: ,