2,300.00 zł
PEJZAŻ Z ŁODZIAMI RYBACKIMI WPŁYWAJĄCYMI DO PORTU
Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany p.d.: J.Coune
Malarz niemiecki; studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie pod kierunkiem Helmuta Lieseganga. Malował krajobrazy z dolnej Nadrenii, wiejskie krajobrazy ze zwierzętami, a także widoki znad Morza Północnego. Jego prace często są spotykane na europejskich aukcjach.