MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.

2,185.00

PEJZAŻ Z WOZEM ZAPRZĘŻONYM W WOŁY I MIASTEM

Olej, płótno; 48 x 73 cm

SKU: 361166 Kategorie: ,