ERNST DOLCINI

2,645.00

ŻAGLÓWKI W LAGUNIE WENECKIEJ, 1931

Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: E. DOLCINI 1931

Malarz – pejzażysta i portrecista. Studiował od 1912 r. na akademii monachijskiej.

SKU: 361168 Kategorie: ,