2,645.00 zł
ŻAGLÓWKI W LAGUNIE WENECKIEJ, 1931
Olej, płótno; 81 x 100 cm Sygnowany p.d.: E. DOLCINI 1931 Malarz – pejzażysta i portrecista. Studiował od 1912 r. na akademii monachijskiej.