PRZYCISK DO PAPIERU Z BUKIETEM KWIATÓW, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.

690.00

Szkło; wys. 9 cm
Stan zachowania: odprysk na czubku.

SKU: 361151 Kategorie: ,