Wyświetlanie 18271–18300 z 18630 wyników
LACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
5,750.00 złLACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
MICKIEWICZ z cyklu JUDAICA, 1988-91
Włochy (?), 1. tercja XX w.
1,035.00 złWłochy (?), 1. tercja XX w.
KOSZYCZEK Z MOTYWEM OSTÓW
Carl Madsen Cohr, Fredericia, Dania, 1939
1,265.00 złCarl Madsen Cohr, Fredericia, Dania, 1939
MISKA NEOROKOKOWA – SALATERKA
Rosja, kon. XVIII w.
6,900.00 złRosja, pocz. XIX w.
2,300.00 złRosja, pocz, XIX w.
4,025.00 złKRYŁOW Borys (Boris KRILOV) (1891 Moskwa – 1977 Kopenhaga )
4,600.00 złKRYŁOW Borys (Boris KRILOV) (1891 Moskwa – 1977 Kopenhaga )
CZASTUSZKI PRZY PŁOCIE, 1943
MAŠEK Jaroslav (1891 Plzeň- 1926 Postřekov )
4,600.00 złMAŠEK Jaroslav (1891 Plzeň- 1926 Postřekov )
PEJZAŻ WIEJSKI Z POLEM I WOZEM ZAPRZĘŻONYM W KONIE
MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI (BRYTYJSKI?), 2. ćw. XIX w.
1,553.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI (BRYTYJSKI?), 2. ćw. XIX w.
PORTRET MĘŻCZYZNY SIEDZĄCEGO W FOTELU
MALARZ GALICYJSKI, l. 50-60-te XIX w.
460.00 złMALARZ GALICYJSKI, l. 50-60-te XIX w.
PORTRET KOBIETY SIEDZĄCEJ W FOTELU
CLAES FORSSMAN, Szwecja, ok. poł. XIX w.
920.00 złCLAES FORSSMAN, Szwecja, ok. poł. XIX w.
POLOWANIE NA MOTYLA
G. BERNE, Francja, 2. poł. XVIII w.
7,590.00 złG. BERNE, Francja, 2. poł. XVIII w.
ŚW. PAWEŁ PUSTELNIK
WOLF Rudolf
7,590.00 złWOLF Rudolf
ŻOŁNIERZ W KIRASIE I Z PISTOLETEM
Hippolyte Lefoye, Paryż, 3. ćw. XIX w.
7,613.00 złHippolyte Lefoye, Paryż, 3. ćw. XIX w.
ZEGAR ŚCIENNY – CARTELW STYLU LUDWIKA XV
August Schatz&Söhne, Triburg, Niemcy, poł. XX w.
1,725.00 złAugust Schatz&Söhne, Triburg, Niemcy, poł. XX w.
ZEGAR 8-DNIOWY
Talerz imari
1,150.00 złTalerz imari
Arita,Japonia, okres Meiji, 1868-1912
Europa, XIX/XX w.
2,300.00 złEuropa, XIX/XX w.
ZESTAW DO RYTUALNEGO OBMYWANIA RĄK
Samuel Jacob Nicolai Prahl (1800-1885), Kopenhaga, 1840
10,638.00 złSamuel Jacob Nicolai Prahl (1800-1885), Kopenhaga, 1840
DZBANEK DO KAWY
Carl Madsen Cohr, Fredericia, Dania
3,795.00 złCarl Madsen Cohr, Fredericia, Dania
PUCHAR
Emil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860
3,048.00 złEmil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860
CUKIERNICA
Skandynawia (Norwegia?), pocz. XX w.
1,840.00 złSkandynawia (Norwegia?), pocz. XX w.
SOSJERKA NA PODSTAWIE
złotnik AL, Sztokholm, Szwecja, 1828
7,590.00 złzłotnik AL, Sztokholm, Szwecja, 1828
DWA NACZYNIA NA CUKRY
złotnik HB, Kopenhaga, Dania, 1821
2,473.00 złzłotnik HB, Kopenhaga, Dania, 1821
MLECZNIK
M. H. Wilkens&Söhne, Brema i Hemelingen, Niemcy, 1. tercja XX w.
1,265.00 złM. H. Wilkens&Söhne, Brema i Hemelingen, Niemcy, 1. tercja XX w.
MISA NEOBARKOKOWA
Rosja, XVIII w.
5,750.00 złHAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
1,150.00 złHAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977
Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77
LEVKOVITCH Leon (ur.1936)
3,680.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
575.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
ALEJA
Rosja, 1. poł. XIX w.
1,840.00 złRosja, 2. poł. XVIII w.
3,220.00 złZapytanie o produkt