Rosja, XVIII w.

5,750.00

IKONA MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA – ZMIĘKCZENIE ZŁYCH SERC

Tempera, deska, złocenie;
18,3 x 14, 4 cm
Stan zachowania: brak szpongi.

SKU: 360960 Kategorie: ,